KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11991035
nr 1199 1035
Lasse Johnson
(1899-1992), Sverige
Oljemålning, "Festkväll Collioure". Signerad, daterad Collioure 1928. Olja på duk, 75x60 cm
måndag 27 augusti 2018
kl 18:12:58
- Klassiska
27 aug
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Lasse Johnson
Läs mer om Lasse Johnson